Naslovnica :: STRUČNI IZLET U GRČKU

STRUČNI IZLET U GRČKU

Udruga cvjećara ludbreške regije u suradnji sa poduzećem SELECTA iz Italije organizira stručni izlet u Grčku, grad Kavala, u koji je tvrtka Selecta premjestila dio svoje proizvodnje. Taj stručni izlet poduzeće Selecta će djelomično financirati svojim dugogodišnjim kupcima i poslovnim suradnicima.
Sručni izlet u Grčku bit će od 18.-22.09.2017.godine, te Vam u prilogu ovog dopisa prilažemo detaljan plan i program putovanja sa cijenom. Napominjemo da od svakog OPG-a može ići samo jedan član kako bi što više kupaca imalo priliku posjetiti proizvodnju u Grčkoj.

Za dodatne informacije i prijave možete se javiti do 28.08. 2017. tajnici Udruge Ivani Matijašec 098-918-9161 ili dopredsjednici Udruge Valeriji Pokos 091-4882-767

Plan i program putovanja